Bookmaker Bet365.gr The best odds.

  • *YENİ GYMlastics Practical  Pilates çalışmalarından vücut geliştirme antrenmanlarına kadar herkese uygun. Her yaştan sporseverin her yerde kullanabileceği en pratik kas geliştirme-yağ yakma ekipmanı. 1 TURUNCU DİRENÇ BANDI 140cm
    Devamını Oku
  • *YENİ GYMlastics Practical Power Devrimsel antrenmanlara hazır olun.Güç ve dayanıklılık çalışmaları için ideal !. Her yaştan ileri seviyedeki sporseverin her yerde kullanabileceği en pratik kas geliştirme-yağ yakma ekipmanı.
    Devamını Oku
  • *YENİ GYMlastics Power Pro Muay-Thai, Boks, Vücut Geliştirme, ve profesyonel seviyede diğer sporlarla uğraşan sporcular için. Kaslarınızı gerçekten zorlanmak istiyorsanız sizin için ideal sistem budur. Profesyoneller, kulüpler,
    Devamını Oku

Nasıl Çalışır?

NEDEN, pratik ve taşınabilir sistemimiz piyasada bulunan tüm ürünlerden daha etkili?

Yanıt, mükemmel tasarlanmış sistemimizin altında yatıyor:  GYMlastics'in bileşenlerinin eşsiz kombinasyonu ve tasarımı, çok ölçekli ve çok kullanışlı bir kas çalıştırma makinesinin oluşturulmasına olanak tanıdı. GYMlastics direnç bantlarını en iyi salon ve ev çalışma istasyonlarına rakip yapan etkenlerden ikisi basit ama etkili iki tasarımı keşfedin: 

 

  KAPI BAĞLANTI APARATI   KİLİTLİ HIZLI BAĞLANTI  
 

Bu şaşırtıcı, küçük aparat sayesinde tüm çalışmalarınızı hemen her yerde yapmanızı olanaklı kılıyor. Ankrajı kapının üst alt ya da yan kenarına sıkıştırıp dilediğiniz açı ve yükseklikte sabitleyin. İç kısmında bulunan neopren tabaka bantlarınızın aşınmasını engeller, velcro ağ yapısıyla dokunmuş materyal yüksek ağırlıklara ve gerilimlere dayanıklıdır.

GYMlastics Kapı Bağlantı Aparatı

 

 

İyi tasarlanmamış direç bantlarının üzerinde bulunan sabit tutamaçların aksine GYMlastics modülerdir. Her bir bantın üzerinde bulunan sağlam karabinalar ve çift kat sonlandırılmış direnç bandı uçları antremanlarınızı güvenle yapmanızı sağlar. Bu kilit sistemi direnç bantlarımızı olağanüstü sağlam bağlantılı ve güvenilir kılmaktadır.

GYMlastics Kilitli Hızlı Bağlantı

GYMlastics Kapı Bağlantı Aparatı

Kapı bağlantı aparatı size GYMlastics direnç lastiklerinizi herhangi bir yerde kilitli ve sağlam bir kapıya takabilmenizi sağlar. Bu basit ancak egzersizleriniz için önemli aparat sayesinde muhteşem GYMlastics egzersizlerinizi yapabilirsiniz..

 

 

 

 

Çok noktalı kapı bağlantı aparatı - İlk tasarlanan modellerde bir miktar bez kayış ve denizde kullanılan köpük makarnalardan (elbette prototip modeller) tutun ağır, metal  malzemelere kadar birçok tasarımı değerlendirdik. Şu anda kullanılan kapı bağlantı aparatı  artık hemen her benzeri üründe bir standart haline geldi. Elbette ki size tavsiyemiz, orjinal ve en sağlamı olanını, yani GYMlastics paketinden çıkan aparatınızı kullanmanızdır.

 

 

 

 

 

 

GYMlastics kapı bağlantı aparatı  yaklaşık 37 santimetre uzunluğunda ve çok katmanlı örülmüş naylon kayış, yumuşak köpük neopren ve merkezinde sağlam plastik bir halkadan oluşmaktadır. Kapı bağlantısı kapıya ya da lastiklerinize zarar vermez ve güvenli şekilde bağlantı sağlayacak şekilde tasarlanmıştır!  Kapı bağlantı aparatına, çelik karabina kilitleriyle mükemmel tasarlanmış GYMlastics direnç bantları ve elcikleri bağladığınız anda benzersiz bir ev egzersiz sistemi oluşturmuş oluyorsunuz.

 

 

GYMlastics kapı bağlantısının üstten ve yandan görünüşleri:

 

 

 

GYMlastics direnç bantlarınızın kapıya güvenli şekilde bağlantısı:

 

Adım 1: Kapıyı açın

 

 

Adım 2: Kapı bağlantısının yuvarlak sert kısmı kapının arkasında kalacak şekilde üzerinden-altından ya da menteşelerin olduğu kenardan sabitleyin. En sağlam yöntem kapının kapandığı tarafında bulunmanız ve bağlantı aparatının topuzunun diğer tarafta kalmasıdır..

 

 

Adım 3: Kapıyı mutlaka kilitleyin (Egzersiz sırasında birisi kapıyı açabilir). Bağlantı aparatının sizin tarafınızda kalan halka şeklindeki kısmını açın.

Door Anchor Setup Step 3

 

 

Adım 4: GYMlastics bant ya da bantlarınızı halka şeklindeki kısımdan geçirin.

Door Anchor Setup Step 4

 

 

İlkel modeller ve eski jenerasyon direnç bandı sistemleri sadece
tek bir direnç seviyesinde egzersiz yapmanızı sağlar.
GYMlastics bantlarının her birinde bulunan çelik
bağlantıları elcik ya da bilekliklere bağlayarak
farklı ağırlıkları kombine edebilirsiniz.

 

Kilitli Hızlı Bağlantı Sistemi

GYMlastics'in ayarlanabilir elastik direnç seviyeleri, bu sistemi diğer tüm kas geliştirme istasyonları ve diğer direnç ürünlerinden ayıran gerçek bir avantajdır. Her biri ~140cm ve ~80cm uzunluğundaki GYMlastics direnç bantlarının her iki ucunda kilitli çelik bağlantılar bulunmaktadır. Bağlantılar taklit ürünlerdeki gibi ucuz ve kalitesiz, güven vermeyen malzemeden değil, Çelik, sağlam ve üzerine binebilecek yükten çok daha fazlasına dayanabilecek karabinalardır.

Bu eşsiz özellik her kas grubu için en etkili direnci yaratacak bant kombinasyonlarını hızla bağlamanıza yardımcı olur.
GYMlastics direnç bantları tek ya da çoklu bağlanarak kullanılabilir. 

Elastik direnç bantları: Her bant 140cm veya 80cm uzunluğunda ve değişik direnç seviyeleri oluşturmak için gerilimi ağırlaştıran farklı kalınlıktadır.. 

 

Her direnç bandı 140 cm uzunluğundadır.

 

Aşağıdaki fotoğraflarda tek direnç bandı ya da birçok direnç bandının elciğe bağlantı şekli görülmekte:

 

Tek bir direnç bandından:      Aynı anda birçok bağlantıya:

 

STOKLARIMIZDA ÜRÜN KALMAMIŞTIR

DEĞERLİ SPORSEVER DOSTLARIMIZ.

1. KALİTE KAUÇUK ÜRETİCİLERİNİN BİR SÜREDİR HAM MADDE TEDARİK EDEMEMESİNDEN DOLAYI ALMANYA FABRİKASINDA ÜRETİM YAPILAMAMAKTADIR. 

 

PRENSİPLERİMİZ GEREĞİNCE UCUZ ÇİN MALLARINI SATMADIĞIMIZDAN DOLAYI SATIŞLARIMIZA BİR SONRAKİ TEDARİK SÜRECİNE KADAR ARA VERMİŞ BULUNMAKTAYIR.

 

İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDER, EN KISA SÜREDE GÖRÜŞMEK ÜZERE SAĞLIKLI GÜNLER DİLERİZ.

 

SAYGILARIMIZLA

Full premium Hi-quality Templates for CMS

Блогът Web EKM Blog очаквайте скоро..