Bookmaker Bet365.gr The best odds.

  • *YENİ GYMlastics Practical  Pilates çalışmalarından vücut geliştirme antrenmanlarına kadar herkese uygun. Her yaştan sporseverin her yerde kullanabileceği en pratik kas geliştirme-yağ yakma ekipmanı. 1 TURUNCU DİRENÇ BANDI 140cm
    Devamını Oku
  • *YENİ GYMlastics Practical Power Devrimsel antrenmanlara hazır olun.Güç ve dayanıklılık çalışmaları için ideal !. Her yaştan ileri seviyedeki sporseverin her yerde kullanabileceği en pratik kas geliştirme-yağ yakma ekipmanı.
    Devamını Oku
  • *YENİ GYMlastics Power Pro Muay-Thai, Boks, Vücut Geliştirme, ve profesyonel seviyede diğer sporlarla uğraşan sporcular için. Kaslarınızı gerçekten zorlanmak istiyorsanız sizin için ideal sistem budur. Profesyoneller, kulüpler,
    Devamını Oku

Faydaları Nedir ?

GYMlastics Egzersiz Sisteminin Faydaları

 

1. Daha estetik vücut, hızlı yakılan yağlar, sağlam bir kas ve iskelet sistemi !

GYMlastics direnç bantlarında kullanılan kademeli direnç seviyeleri uzun yıllardan bu yana tıp alanında tedavi amaçlı kullanılan ürünlerin özelliklerini ve fazlasını sunmaktadır. Fiziksel tedavi ve gelişim için terapistlerin kullandığı direnç bantları sporcular ve hastalar için son derece faydalı olmuş, kas sistemleri gelişmiş ve dayanıklılığı artmıştır.
Elastik direnç bantları ile yapılan egzersizler doğrudan kaslar tarafından algılanmakta ve anında karşılık vermektedir.
Milyonlarca insan bugüne kadar her türden direnç bandı ile çalışarak ideal kilolarında kalarak, daha güçlü hatta, daha dayanıklı oldular. Hatta GYMlastics egzersiz sisteminin sunduğu kombine ağırlık çalışmalarını antremanlarına düzenli ve yoğun şekilde katarak ciddi miktarda  sağlıklı kas gelişimi sağlama imkanına kavuştular.

"Harika, Müthiş!"


GYMlastics egzersiz sistemlerini tanıtımlar profesyonelden amatöre birçok sporcuya gösterdiğimiz zaman, setlere şöyle bir bakıp karşılarında çelik kablolar ve demir ağırlıklar göremedikleri için isteksiz bir deneme yapmaya razı oluyorlardı. Oldukça iddialı sporcular için 4 direnç bandını kombine edip bir biceps-curl hareketi denettiğimizde sonuç büyük bir şaşkınlıkla, abartısız tamamının ağzından hayret dolu kelimeler dökülüyordu: "Vay,işte bu müthiş bir şey!". Ve istisnasız hepsi antrenmanlarını direnç bandı sistemleri ile devam ettirmek istediklerini belirttiler.

Elastik direnç bantları ilk bakışta serbest ağırlıkların hissini vermeyecekmiş gibi görünür. Fakat tek bir denemede bile en tutucu sporcun bile fikrini değiştirmektedir.
Sadece tek bir kez denemeniz yeterli, bu güne dek denemesi şaşkınlıkla sonuçlanmayan tek bir meraklı bile görmedik. Bilinen tüm spor aletlerinden ve serbest ağırlıklardan çok daha farklı ve çok daha fazla çalışma yapmaya imkan tanıyan bu sistem kesinlikle kullanan kişiler için vazgeçilmez oluyor!

Ohio eyaletinde gerçekleştirilen Dünya'nın en meşhur gösterilerinden birisi ve en büyük fitness fuarı olan Arnold Classic 2002'de direnç bantlarının yeterli güç vermeyeceğini düşünen yaklaşık 1000 kişiden sadece 30 tanesi 4 bant kombinasyonu ile 30 biceps-curl hareketini tamamlayabildi. Amatörden profesyonele herkes direnç bantlarının muhteşem gösterisi karşısında şaşkınlıklarını gizleyemediler. Tabi bu şaşkınlık hemen orada birer set sahibi olmalarını engellemedi :)

 

2. Eklemler için faydalı ! Zorlamıyor, işlerini kolaylaştırıyor:

Shoulder JointÖzellikle profesyonel atletlerin antrenmanlarına hızla direnç bandı çalışmalarını katmalarının en başında gelen neden eklemlerinde ağrı ve sakatlık riski yaratmadan son derece etkili çalışmalar yapabilmeleri..

Daha önceden serbest ağırlıklarla çalıştınız mı ? Özellikle ağır bench-press ve shoulder-press hareketlerinde ağırlık arttıkça fazlalaşan eklem ağrılarını mutlaka hissetmişsinizdir. ARTIK BİTTİ!
Artık hayatınızda hissedebileceğiniz en mükemmel kas çalışmalarını alışageldik eklem ağrılarından kurtulmuş olarak yapabileceksiniz.

Serbest ağırlıkların aksine elastik dirençler momentum etkisine neden OLMAZ!
Sportif sakatlanmaların çoğuna momentum neden olmaktadır - ağırlıklar harekete devam eder, ancak bağ dokular ve tendonlar etmez.

Direnç bantlarında, serbest ağırlıkların aksine direncin sıfırlandığı bir an yoktur. Sürekli hissedilen direnç eklem ve kasları sakatlık riski olmadan çalışmaktadır.


3. Uygun Fiyat

GYMlastics fiyatları ile aynı ağırlığı sağlayabilecek bir ağırlık setinin fiyatını karşılaştırın, üstelik onlarca dambıl ile yapamayacağınız hareketleri GYMlastics ile yapabiliyorsunuz.
GYMlastics ile yapabileceğiniz tüm teknikleri barındıran bir antreman istasyonu henüz icat edilmedi. Sınırsız hareketten, sadece el kitabınızdaki 140 temel hareketi çalışabileceğiniz birkaç istasyonun fiyatları ortalama bir araba fiyatına gelecektir.

Fiyatına göre faydası çok yüksek olan GYMlastics ile diğer aletlere göre hepsinden çok daha az para verip hepsinden çok daha fazla egzersiz imkanı elde edeceksiniz.

Kısacası: Az paraya çok spor, çok sağlık. 


4. Fısıltı sessizliğinde

Egzersiz aletlerindeki çarpan, sürtünen, titreyen, binbir türlü gürültü çıkartarak etrafı rahatsız eden, dikkatinizi dağıtan seslerden herkes şikayetçidir..

GYMlastics ise temiz ve sessiz antremanlar yapmanızı sağlar. Çalışmalarınız sırasında hiç ses çıkartmaz, tek duyacağınız ses, kendi nefesiniz ve sesiniz olacak.


5. Kullanımı Son Derece Kolay

GYMlastics, bir egzersiz aletinin en basitleştirilmiş halidir. Nasıl kullanıldığını anlamak için bir Charles Atlas, Arnold Schwarzenegger ya da doktora sahibi olmanız gerekmiyor. 7'den 77'ye kadar herkesin kolayca ve keyifle kullanabileceği basitlikte.

Herhangi bir karmaşık tarif ve ayarlama gerekmediği için çantasından çıkartıp dakikalar içinde çalışmaya başlayabilirsiniz.


6. Başarınız için birçok faydalı kaynak ile gelir.

Tüm setlerimiz 140 temel egzersiz kılavuzu ile birlikte gelmekte.

Ancak çok daha fazlası da var:


Birçok insan için takip ederek, seyrederek antreman yapmak çok daha kolay gelir. Çok sık güncellenecek olan egzersizler sayfamızdan asla sıkılmayacağınız, eğlenceli ve her seviyeye her yaşa göre antrenmanlar yayınlanacaktır.

Hedefinize göre, çoğu fiziki ve performans seviyesine uygun egzersizler bulabilirsiniz.

İster evde, ofiste, otelde ya da parklarda çalışın isterseniz vücut geliştirme, pilates, kickboks, karın kasları, atletik antrenman çalışmaları yapın. Hepsine uygun bir görsel bulabileceksiniz.

Artık her an ulaşabileceğiniz, kişisel fitness çalıştırıcınız yanıbaşınızda.


7. Her Yere Taşınabilir !

GYMlastics, tüm çalışma istasyonları ve serbest ağırlıklara karşı !

İşte rakiplerinin tümünü bir hamlede safdışı bırakan darbe : "Her Yerde Yanınızda !"

Hayatınızın en etkili, inanılmaz antrenmanları- HER YERDE !
Artık hiç bir egzersiz çalışmanızı kaçırmayacaksınız. Bu güne dek yaptığınız en verimli çalışmayı düşünün. Artık o çalışmanızı her yerde her zaman yapabileceksiniz. Hiç abartmıyoruz, fotoğraf galerisine baktığınızda her yaş ve cinsiyetten, her fizik kondisyon seviyesinde insanın nerelerde egzersiz yaptığını görebileceksiniz.


8.  Artık antrenmanlarınızı ve mükemmel bir vücuda kavuşmayı ertelemek için bahaneniz kalmadı.

STOKLARIMIZDA ÜRÜN KALMAMIŞTIR

DEĞERLİ SPORSEVER DOSTLARIMIZ.

1. KALİTE KAUÇUK ÜRETİCİLERİNİN BİR SÜREDİR HAM MADDE TEDARİK EDEMEMESİNDEN DOLAYI ALMANYA FABRİKASINDA ÜRETİM YAPILAMAMAKTADIR. 

 

PRENSİPLERİMİZ GEREĞİNCE UCUZ ÇİN MALLARINI SATMADIĞIMIZDAN DOLAYI SATIŞLARIMIZA BİR SONRAKİ TEDARİK SÜRECİNE KADAR ARA VERMİŞ BULUNMAKTAYIR.

 

İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDER, EN KISA SÜREDE GÖRÜŞMEK ÜZERE SAĞLIKLI GÜNLER DİLERİZ.

 

SAYGILARIMIZLA

Full premium Hi-quality Templates for CMS

Блогът Web EKM Blog очаквайте скоро..